Drama Totala
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Categoria Jocuri Online sa DISPARA

In jos

28052011

Mesaj 

Mesaj Categoria Jocuri Online sa DISPARA




M-am gandit si vin cu o noua propunere. Ce spuneti ca categoria "Jocuri Online" sa dispara si sa fie numai "Jocurile Drama Totala" pentru ca acesta e un forum de drama totala, nu un forum de jocuri.(vorba lui kimo) Si, daca tot dorim sa postam la jocuri, macar sa fie la jocuri cu drama totala.
-Jocul cu "Familia IDTF" sa fie mutata la categoria "Amuzament".

Stiu ca o parte o sa zica "nu" pentru ca si-ar pierde o parte din posturile acumulate. Dar, daca tot este forum al Dramei Totale, sa fie DOAR jocuri drama totala.
.JOKER.
.JOKER.
Eficient
Eficient

Dolari : 49458
Mesaje : 1407
Reputatie : -135
Data de inscriere : 16/03/2011
Varsta : 23
Localizare : Zona 69
Situatie amoroasa : Broken Up
Stare de spirit : [Fuck Mode = OFF]
Citat favorit : «Iubiti-va parintii dar folositi prezervativul / Dragostea trece prin stomac doar daca-i p**a mare / Banuiesc ca ati remarcat diferenta dintr m**e si l**a Alina si Vladut, hai demonstrati-ne la tabla » - Ombladon – Lecții particulare

https://www.youtube.com/user/LotOfGames1

Sus In jos

Distribuie acest articol pe: reddit

Categoria Jocuri Online sa DISPARA :: Comentarii

KiMO

Mesaj Sam Mai 28, 2011 3:18 pm Scris de KiMO

nu sunt de acord dintr-un simplu motiv -> pierderea posturilor duce garantat la "falimentul" forumului.
fara posturi, acest forum nu este nimic. daca vrei ca un forum sa apara mai repede in site-uri precum google/yahoo, principalul factor va trebui sa fie MESAJELE.

Sus In jos

AlejandroFan

Mesaj Sam Mai 28, 2011 11:57 pm Scris de AlejandroFan

NUUU! Nu-mi place ideea! Nu vom mai avea posturi!

Sus In jos

George

Mesaj Dum Mai 29, 2011 6:27 am Scris de George

Chiar daca ce a zis kimo e adevarat , eu as fi multumit fara jocuri online.

Sus In jos

.JOKER.

Mesaj Dum Mai 29, 2011 11:32 pm Scris de .JOKER.

Sau, macar ca categoria Jocuri Online sa fie inchisa pt totdeauna, daca nu vreti sa va pierdeti posturile

Sus In jos

Mike

Mesaj Mar Noi 29, 2011 12:20 am Scris de Mike

.JOKER. a scris:Sau, macar ca categoria Jocuri Online sa fie inchisa pt totdeauna, daca nu vreti sa va pierdeti posturile
Ar fi o varianta...destul de buna...

Sus In jos

Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum