Drama Totala
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Propunere: Jocuri Online BLOCATE pentru o perioada

In jos

Sunteti de acord cu propunerile mele?

Propunere: Jocuri Online BLOCATE pentru o perioada Vote_lcap1100%Propunere: Jocuri Online BLOCATE pentru o perioada Vote_rcap1 100% 
[ 7 ]
Propunere: Jocuri Online BLOCATE pentru o perioada Vote_lcap10%Propunere: Jocuri Online BLOCATE pentru o perioada Vote_rcap1 0% 
[ 0 ]
Propunere: Jocuri Online BLOCATE pentru o perioada Vote_lcap10%Propunere: Jocuri Online BLOCATE pentru o perioada Vote_rcap1 0% 
[ 0 ]
 
Total voturi : 7
 
 
Sondaj inchis
24052011

Mesaj 

Mesaj Propunere: Jocuri Online BLOCATE pentru o perioada




Consider ca zilele astea, ca de obicei, prea multi useri se concentreaza numai pe posturi si pe marirea acestora, si mai ales pierd... esenta forumului. Este un forum DRAMA TOTALA, nu un forum JOCURI ONLINE! Eu cred ca o "pauza" de la Jocuri Online ar fi bine meritata pt ca, astfel, userii ar putea discuta mai mult despre Drama Totala, creand topicuri, conversatii etc... Nu am spus niciodata ca vanarea de posturi este rea sau nu ar trebui permisa, tot ce spun este sa incercam noi, comunitatea, sa ne concentram mai mult pe serialul care, de fapt, ne-a adus pe toti aici la un loc si mai putin pe Jocurile Online, care exista in aproape fiecare forum.

De asemenea, mai am o propunere: pentru userii care nu se pot abtine de la a dobandi multe posturi, sa cream o noua categorie sau sa transformam subiectele din "Jocuri Online" intr-unele ca subiect principal Drama Totala (precum jocurile "Gaseste episodul", "3 indicii - personaj Drama Totala").

Sunt de asemenea sigur ca foarte multi dintre voi nu veti fi de acord cu asta sau veti posta aici doar de dragul de a mai castiga inca un mesaj. Sau, si mai rau, sunt 100% sigur ca unii dintre voi veti scrie ca e bine sa se creeze o noua categorie, dar sa nu se blocheze cea anterioara. Acesti useri, dupa parerea mea, sunt niste disperati care nu stiu ce reprezinta de fapt acest forum sau care este de fapt mesajul acestuia.

Ce parere aveti?
KiMO
KiMO
Zeu
Zeu

Dolari : 119210
Mesaje : 7819
Reputatie : 182
Data de inscriere : 01/09/2010
Varsta : 27
Localizare : indecis
Situatie amoroasa : Single
Stare de spirit : Bitchy

https://www.youtube.com/OfficialFoxKids

Sus In jos

Distribuie acest articol pe: reddit

Propunere: Jocuri Online BLOCATE pentru o perioada :: Comentarii

Mike

Mesaj Mar Mai 24, 2011 7:24 am Scris de Mike

Nu ar strica o pauza de la posturi...Deci PRO

Sus In jos

George

Mesaj Mar Mai 24, 2011 7:38 am Scris de George

PRO! PRO! PRO!

Sus In jos

AlejandroFan

Mesaj Mar Mai 24, 2011 8:20 am Scris de AlejandroFan

Cred ca PRO.

Sus In jos

Sony

Mesaj Mar Mai 24, 2011 10:14 am Scris de Sony

pro.

Sus In jos

Alejandro 2

Mesaj Mar Mai 24, 2011 10:15 am Scris de Alejandro 2

Sunt de acord sa creem jocuri dram totala,nu sunt disperat dupa posturi.

Sus In jos

Duncan

Mesaj Mar Mai 24, 2011 11:16 am Scris de Duncan

Kimo , de-ai sti tu ce bine ai face forumului daca ai inchide jocurile online. Asa , sper eu , ca toate posturile facute de un membru vor fi meritate.

Sus In jos

Admin

Mesaj Mier Mai 25, 2011 3:53 am Scris de Admin

Din moment ce această idee a fost admisă, ea va fi aplicată în curând. De asemenea, pentru a se evita spam-ul, numai user-ul KiMO, cel care a propus, va avea acces la crearea subiectelor.

Sus In jos

Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum