Drama Totala
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concurs! Vrei să devii Moderator global al forum-ului?

In jos

27042011

Mesaj 

Mesaj Concurs! Vrei să devii Moderator global al forum-ului?




V-aţi dorit vreodată să deveniţi un Moderator global al forum-ului? Ei bine, acum se poate, câştigând noul concurs IDTF numit "Câţi utilizatori poţi aduce?".
Tot ce trebuie să faceţi este să vă invitaţi prietenii şi nu numai pe acest forum.

Membrii aduşi de voi trebuie:
  1. să se înregistreze.
  2. să scrie cel puţin 10 mesaje.
  3. să îmi trimită un mesaj privat de tipul "Am fost trimis de user-ul X", pentru a ştii pe cine să punctez.

Primiţi câte 3 puncte pe fiecare user adus. Dacă utilizatorul nu respectă regulile de mai sus, nu se atribuie puncte.
Punctele vor fi numărate când se vor atinge 400 de utilizatori înregistraţi.
Să vă reamintesc, totuşi, că dubla creare a unui cont vă va duce imediat spre BAN pe o perioadă foarte lungă.

Mult noroc!
Admin
Admin
Admin
Admin

Dolari : 53897
Mesaje : 86
Reputatie : 12
Data de inscriere : 14/09/2009

https://insula-dramei-totale.forumgratuit.ro

Sus In jos

Distribuie acest articol pe: reddit

Concurs! Vrei să devii Moderator global al forum-ului? :: Comentarii

KiMO

Mesaj Mier Apr 27, 2011 6:57 am Scris de KiMO

hehe.. moderator global? asta inseamna de 100 de ori mai bun decat rank-ul meu. in plus, are aproape toate functiile admin-ului. ;o
poate ma bag.

Sus In jos

.JOKER.

Mesaj Mier Apr 27, 2011 7:00 am Scris de .JOKER.

Si eu ma bag! Am sa fac tot ce pot pe unele forumuri!

Sus In jos

Alejandro 2

Mesaj Mier Apr 27, 2011 9:30 am Scris de Alejandro 2

Si eu ma bag!

Sus In jos

Duncan

Mesaj Mier Apr 27, 2011 10:08 pm Scris de Duncan

Eu nu ma bag din cauza unui motiv: Nu am multe persone care sa le placa Drama Totala pe care sa le cunosc.

Sus In jos

Mike

Mesaj Joi Apr 28, 2011 5:47 am Scris de Mike

Si eu as vrea saa intru!!!Apropo,eu am invitat-o pe emaema09 sa se inscrie pe forum 😉

Sus In jos

KiMO

Mesaj Joi Apr 28, 2011 5:55 am Scris de KiMO

TDWT NUMBER 1 FAN a scris:Si eu as vrea saa intru!!!Apropo,eu am invitat-o pe emaema09 sa se inscrie pe forum 😉

va trebui sa o dovedeasca printr-un mesaj privat.. xP

Sus In jos

AlejandroFan

Mesaj Vin Apr 29, 2011 8:05 am Scris de AlejandroFan

Eu nu ma inscriu As fi cel mai fraier moderator.

Sus In jos

CristiannZ

Mesaj Lun Iun 20, 2011 4:28 am Scris de CristiannZ

Cred ca mai simplu era sa scrie intr-un topic,asa mai stim si noi cine se ocupa si cine merita respectul nostru Wink
In legatura cu adevarata tema a subiectului...o as vad ce pot sa fac,cred ca nu o sa reusesc,dar macar incerc sa mai aduc pe aici cativa membri....

Sus In jos

Admin

Mesaj Lun Iun 20, 2011 10:10 pm Scris de Admin

CristiannZ a scris:Cred ca mai simplu era sa scrie intr-un topic,asa mai stim si noi cine se ocupa si cine merita respectul nostru Wink

Într-adevăr, era mai simplu după cum spui tu. Nu era convenabil pentru că oricând cineva poate să convingă o persoană să scrie un mesaj în topic-ul respectiv, după care să plece. Adevăratul scop al acestui concurs este să aducem utilizatori interesaţi de comunitate.

Sus In jos

CristiannZ

Mesaj Mar Iun 21, 2011 3:47 am Scris de CristiannZ

Tot acelasi lucru e,poate sa-ti trimita la 10 post-uri un mesaj prin PM si sa plece...

Sus In jos

KiMO

Mesaj Mar Iun 21, 2011 4:47 am Scris de KiMO

CristiannZ a scris:Tot acelasi lucru e,poate sa-ti trimita la 10 post-uri un mesaj prin PM si sa plece...

e un efort mai mare, se referea la faptul ca userul care l-a invitat ii poate da linkul de la subiect si sa-i spuna "uite, scrie acolo: buna, sunt barca ion am 18 ani joc cs si imi plac femeile cu bani". pe cand atunci cand trebuie sa dai 10 linkuri/mesaje diferite plus un mesaj privat... =]

Sus In jos

CristiannZ

Mesaj Mar Iun 21, 2011 4:51 am Scris de CristiannZ

Inteleg...in fine,dar daca nu merge asa macar deschieti un topic si sa ne aratati cine a adus useri,sa fie un clasament sau ceva asemanator...

Sus In jos

Chris McLean

Mesaj Vin Feb 10, 2012 11:22 am Scris de Chris McLean

In orasul meu nu sunt multi fani Drama Totala(eu sunt cel mai mare fan in orasul meu), deci nu ma bag...

Sus In jos

Aristotel12

Mesaj Dum Feb 12, 2012 1:23 pm Scris de Aristotel12

EU NU VREAU NUUUUUUUUUUU

Sus In jos

Lazar_Extreme_Drama

Mesaj Dum Feb 12, 2012 1:53 pm Scris de Lazar_Extreme_Drama

Aristotel12 a scris:EU NU VREAU NUUUUUUUUUUU

si eu :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Sus In jos

Bianca.DD

Mesaj Dum Feb 12, 2012 3:50 pm Scris de Bianca.DD

as vrea dar nu fac rost de membrii :sad:

Sus In jos

Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum