Drama Totala
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

OcularNebula-Dancing Moonman

2 participanți

In jos

Mesaj OcularNebula-Dancing Moonman

Mesaj Scris de Marian[NC] Mar Aug 26, 2014 4:46 am

Marian[NC]
Marian[NC]
Comandant
Comandant

Dolari : 38855
Mesaje : 2865
Reputatie : -9
Data de inscriere : 02/04/2012
Varsta : 25
Localizare : Inside an atom
Situatie amoroasa : Single
Stare de spirit : Negatively charged
Citat favorit : "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former"-Albert Einstein

Sus In jos

Mesaj Re: OcularNebula-Dancing Moonman

Mesaj Scris de Sony Mier Sept 10, 2014 12:00 pm

melodia asta imi aspira a bunatate si speranta
gen eu sunt un tocilar gen marian combinat cu mike no offense asa
si stau la pc si am 50 de postere cu extraterestrii si ascult melodia asta cand BAM ma rapesc extraterestrii, dupa ce imi baga chestii in sezut si imi recolteaza probe din gura ii intreb ce parere au despre melodia asta si le zic ca am avut fantezii cu ea si cu ei apoi cand dau play la melodiie le explodeaza capul si sunt plin de intestine de extraterestru iar in cealalta camera izolata in care nu se aude nimic pt ca baietii bat in geam si eu n-aud ca am termopane, ma vad si ma dezintegreaza cu arma lor laser
Sony
Sony
Gladiator
Gladiator

Dolari : 64027
Mesaje : 3140
Reputatie : 61
Data de inscriere : 06/03/2011
Situatie amoroasa : Single
Stare de spirit : bored

Sus In jos

Mesaj Re: OcularNebula-Dancing Moonman

Mesaj Scris de Marian[NC] Joi Sept 11, 2014 10:18 am

Sony a scris:melodia asta imi aspira a bunatate si speranta
gen eu sunt un tocilar gen marian combinat cu mike no offense asa
si stau la pc si am 50 de postere cu extraterestrii si ascult melodia asta cand BAM ma rapesc extraterestrii, dupa ce imi baga chestii in sezut si imi recolteaza probe din gura ii intreb ce parere au despre melodia asta si le zic ca am avut fantezii cu ea si cu ei apoi cand dau play la melodiie le explodeaza capul si sunt plin de intestine de extraterestru iar in cealalta camera izolata in care nu se aude nimic pt ca baietii bat in geam si eu n-aud ca am termopane, ma vad si ma dezintegreaza cu arma lor laser
Ma sinucid chiar acum daca as avea macar UN poster in camera.Si nu sunt tocilar!!!!Don't judge me
Marian[NC]
Marian[NC]
Comandant
Comandant

Dolari : 38855
Mesaje : 2865
Reputatie : -9
Data de inscriere : 02/04/2012
Varsta : 25
Localizare : Inside an atom
Situatie amoroasa : Single
Stare de spirit : Negatively charged
Citat favorit : "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former"-Albert Einstein

Sus In jos

Mesaj Re: OcularNebula-Dancing Moonman

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum