Drama Totala
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

OcularNebula-Stay Inside Me

2 participanți

In jos

Mesaj OcularNebula-Stay Inside Me

Mesaj Scris de Marian[NC] Dum Aug 24, 2014 1:22 am

Marian[NC]
Marian[NC]
Comandant
Comandant

Dolari : 38855
Mesaje : 2865
Reputatie : -9
Data de inscriere : 02/04/2012
Varsta : 25
Localizare : Inside an atom
Situatie amoroasa : Single
Stare de spirit : Negatively charged
Citat favorit : "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former"-Albert Einstein

Sus In jos

Mesaj Re: OcularNebula-Stay Inside Me

Mesaj Scris de Sony Mier Sept 10, 2014 12:07 pm

stiu ca majoritatea s-ar gandi la ceva pervers cand aud numele acestei melodii groaznice magnifice, dar eu m-am gandit la altceva.
gen undeva e un copil gen tocilar si gras gen marian si mike no offense si n-are prieteni si e singur gen super singur si vrea un prieten si intr-o seara facea ce face in fiecare seara(nu pot scrie aici dar wink wink b*tches) asa si vine un fel de robotel si i se baga in gura si creste un fel de buba cu ochi pe coasta si copilul era speriat si nu stia ce sa faca si n-a zis la nimeni pana cand i-a crescut bubei si o gura si a inceput sa vorbeasca si au devenit cei mai buni prieteni si faceau totul impreuna, mancau impreuna, mergeau la baie impreuna etc si intr-o zi robotelul ii zice copilului ca trebuie sa plece pt ca megatron il cheama si copilul e gen: nu dc *lacrima* stay inside me si plange si plange si robotul iese intr-o seara cand copilul dormea si il pupa pe obraz si se intoarce la megatron
va urma...
Sony
Sony
Gladiator
Gladiator

Dolari : 64027
Mesaje : 3140
Reputatie : 61
Data de inscriere : 06/03/2011
Situatie amoroasa : Single
Stare de spirit : bored

Sus In jos

Mesaj Re: OcularNebula-Stay Inside Me

Mesaj Scris de Marian[NC] Joi Sept 11, 2014 10:06 am

Sony a scris:stiu ca majoritatea s-ar gandi la ceva pervers cand aud numele acestei melodii groaznice magnifice, dar eu m-am gandit la altceva.
gen undeva e un copil gen tocilar si gras gen marian si mike no offense si n-are prieteni si e singur gen super singur si vrea un prieten si intr-o seara facea ce face in fiecare seara(nu pot scrie aici dar wink wink b*tches) asa si vine un fel de robotel si i se baga in gura si creste un fel de buba cu ochi pe coasta si copilul era speriat si nu stia ce sa faca si n-a zis la nimeni pana cand i-a crescut bubei si o gura si a inceput sa vorbeasca si au devenit cei mai buni prieteni si faceau totul impreuna, mancau impreuna, mergeau la baie impreuna etc si intr-o zi robotelul ii zice copilului ca trebuie sa plece pt ca megatron il cheama si copilul e gen: nu dc *lacrima* stay inside me si plange si plange si robotul iese intr-o seara cand copilul dormea si il pupa pe obraz si se intoarce la megatron
va urma...
Offtopic:1.Nu sunt tocilar  2.NU SUNT GRAS! 3.Am prieteni!!
Ciudata descriere totusi...
Marian[NC]
Marian[NC]
Comandant
Comandant

Dolari : 38855
Mesaje : 2865
Reputatie : -9
Data de inscriere : 02/04/2012
Varsta : 25
Localizare : Inside an atom
Situatie amoroasa : Single
Stare de spirit : Negatively charged
Citat favorit : "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former"-Albert Einstein

Sus In jos

Mesaj Re: OcularNebula-Stay Inside Me

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum