Drama Totala
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Castigatorii oficiali

4 participanți

In jos

Mesaj Castigatorii oficiali

Mesaj Scris de George Mier Iul 30, 2014 11:15 am

am decis sa fac un topic despre adevaratii castigatori din dt. sigur, multi veti spune ca doar baietii au castigat pentru ca asa e in canada sau ca ambele ending-uri sunt valide. eu nu sunt de acord, asa ca sa incepem:

Insula Dramei Totale
Castigatorii oficiali Badge001
Castigator: Owen
Motiv: castigatorul din idt e singurul cu care putem fi siguri. de ce a castigat owen? pai, inafara de faptul ca reprezinta canada (frunza de artar pe tricou), pana si producatorii au confirmat ca el e castigatorul oficial si decise asta inca de la inceputul show-ului.
Status: 100% sigur

Actiunea Dramei Totale
Castigatorii oficiali BethInteractive
Castigator: Beth
Beth a castigat imunitate pe cont propriu de 2 ori, duncan niciodata. duncan era sa fie eliminat de 3 ori, beth niciodata. nu-i un motiv destul de bun asta? atunci, sa ne amintim ca beth a zis ca daca va castiga, se va duce la paris cu lindsay. ce a facut beth in episodul special? s-a dus la paris cu lindsay.
de asemenea, nu ni s-a aratat niciodata ce ar fi facut duncan cu banii.
Status: foarte posibil

Turneul Mondial al Dramei Totale
Castigatorii oficiali 180x180_profile_tdwt_heather_01
Castigator: Heather
Motiv: o sa zic heather, desi am cateva dubii. o consider pe ea castigatoare, deoarece a primit foarte mult development sezonul asta. ending-ul lui alejandro nici macar nu e corect. heather sa piarda milionul doar pentru ca a aruncat papusa gresita in vulcan? ma indoiesc.
o singura faza imi da de gandit, si anume atunci cand alejandro e "transformat" in robot, il intreaba pe chris daca milionul e in siguranta. de ce ar fi intrebat de el daca stia ca a pierdut? poate doar au folosit asta ca apoi sa foloseasca replica "NOOO!" din star wars, idk.
Status: discutabil

Insula Dramei Totale: Revansa
Castigatorii oficiali Cameron_Countdown
Castigator: Cameron
Motiv: aici ambele variante sunt la fel de plauzibile, dar finala asta a fost "creier vs. muschi". parerea mea e ca muschii pierd aici. in plus, cameron a castigat de mai multe ori imunitate decat lightning.
Status: discutabil

Drama Totala: Reuniunea Vedetelor

Castigatorii oficiali Zoey_Countdown
Castigator: Zoey
Motiv: mike poti sa zici ca nici n-a concurat sezonul asta, ci mal. din moment ce mal a fost distrus, ramanem cu zoey. simplu, nu? de asemenea, desi o urasc pe zoey pentru asta, s-a vazut clar ca a fost "uber" sezonul asta, doar a castigat ultimele trei probe. ma rog, si-ar mai fi si faptul ca binele invinge raul.
Status: probabil

cam asta a fost, n-am pus castigatorul din TDPI pentru ca stiu ca multi n-au vazut sezonul inca.
daca totusi ar fi un motiv dupa care sa alegem castigatorul oficial, ar fi corect sa fie oficial acela care a castigat in cele mai multe tari.
cine a castigat in cele mai multe tari? owen, beth, heather, cameron, zoey. cine am zis eu mai sus ca a castigat? owen, beth, heather, cameron, zoey. cred ca am spus destul.
George
George
Socotit
Socotit

Dolari : 45637
Mesaje : 4442
Reputatie : 54
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 25
Situatie amoroasa : Single
Stare de spirit : Saumensch
Citat favorit : "He was the book thief without the words"

Sus In jos

Mesaj Re: Castigatorii oficiali

Mesaj Scris de Sony Mier Iul 30, 2014 2:14 pm

sunt de acord dar ar fi fost mai tare sa castige duncan sez 2 pt ca nu-mi place beth
Sony
Sony
Gladiator
Gladiator

Dolari : 64027
Mesaje : 3140
Reputatie : 61
Data de inscriere : 06/03/2011
Situatie amoroasa : Single
Stare de spirit : bored

Sus In jos

Mesaj Re: Castigatorii oficiali

Mesaj Scris de Duncan Sam Aug 02, 2014 2:30 am

nobody likes beth
Duncan
Duncan
Puternic
Puternic

Dolari : 63052
Mesaje : 4658
Reputatie : 47
Data de inscriere : 13/11/2010
Varsta : 27
Localizare : Unknown
Situatie amoroasa : Single
Stare de spirit : Too kawaii to live , too sugoi to die.
Citat favorit : "I'll take a potato chip...AND EAT IT!"

Sus In jos

Mesaj Re: Castigatorii oficiali

Mesaj Scris de Marian[NC] Joi Aug 07, 2014 9:12 pm

I agree with Duncan
Marian[NC]
Marian[NC]
Comandant
Comandant

Dolari : 38855
Mesaje : 2865
Reputatie : -9
Data de inscriere : 02/04/2012
Varsta : 25
Localizare : Inside an atom
Situatie amoroasa : Single
Stare de spirit : Negatively charged
Citat favorit : "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former"-Albert Einstein

Sus In jos

Mesaj Re: Castigatorii oficiali

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum