Drama Totala
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Teze >.<

3 participanți

In jos

Mesaj Teze >.<

Mesaj Scris de Distractie Sam Dec 07, 2013 2:29 pm

Ok, miercuri, ora 15:00:
-Teza incepuse linistit, ma descurcam bine, pana cand am ajuns la ultimul exercitiu...
Ora 15:40:
-Ajunsesem la ultima problema...Eu, am o problema cu gandirea. Sunt genul de om care gandeste bine, dar ii ia ceva timp. Asa ca , se facuse 15:45, iar eu nu scrisesem nimic. M-am panicat, chiar foarte tare. Am scris ceva la nimereala.
-Teza mea ajunsese la corectat (intr-un fel) , iar doamna de matematica mi-a zis ca am pierdut deja un 1.50 din cauza ultimei probleme :Xla care nu am facut nimic...+am mai gresit si la altceva.

Uitati ce mi s-ar intampla daca as lua sub noua :
-Media la mate mi-ar iesi 9, ceea ce nu e un lucru rau, e din cauza parintilor ->>> vedeti motivul urmator.
-Parintii s-ar supara pe mine
-M-as stresa o noapte intreaga din cauza asta [s-a intamplat deja]


  Ok, nu oi fi genul care s-ar supara pentru un 8. Dar, ar fi primul din acest an. Ma rog, nu conteaza. Chestia ca, am o personalitate mai negativista, si am inceput sa ma gandesc ca poate am luat 7,6...sau chiar 5?! 3...
Da, da, ar trebui sa nu ma mai ambalez atat. Dar, nu vreau sa am probleme. -_- In fine, daca iau sub 9, nu mai particip la olimpiada.
   Evil or Very Mad Daca vrea cineva sa imi dea sugestii in legatura cu asta, daca am sa iau nota mica cum ar trebui sa procedez incat sa fiu foarte ,,delicat'' sa puna un mic comm. Ms Smile
Distractie
Distractie
Inteligent
Inteligent

Dolari : 46764
Mesaje : 1952
Reputatie : 23
Data de inscriere : 13/11/2010
Varsta : 22
Localizare : Marte
Situatie amoroasa : Single
Stare de spirit : ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
Citat favorit : Unknown.

Sus In jos

Mesaj Re: Teze >.<

Mesaj Scris de KiMO Dum Dec 08, 2013 3:22 am

LOOOOOOOL

pai nu te ambala, notele de la 7 la 10 sunt note bune. si nu te mai panica in timpul testelor, incearca sa te relaxezi si sa iei pauza de la test 1 min-2, decat sa incerci sa te concentrezi tare si sa pierzi 10
KiMO
KiMO
Zeu
Zeu

Dolari : 119210
Mesaje : 7819
Reputatie : 182
Data de inscriere : 01/09/2010
Varsta : 27
Localizare : indecis
Situatie amoroasa : Single
Stare de spirit : Bitchy

https://www.youtube.com/OfficialFoxKids

Sus In jos

Mesaj Re: Teze >.<

Mesaj Scris de George Dum Dec 08, 2013 4:21 am

pai, inca mai ai o sansa sa iei 8,5 asa ca gandeste pozitiv ashamed daca nu, spune-le parintilor tai ca va fi mai bine in semestrul al II-lea. si daca profa stie ca te pricepi la matematica, sigur te va lua la olimpiada chiar daca iei 8. Stick out tongue 
George
George
Socotit
Socotit

Dolari : 45637
Mesaje : 4442
Reputatie : 54
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 25
Situatie amoroasa : Single
Stare de spirit : Saumensch
Citat favorit : "He was the book thief without the words"

Sus In jos

Mesaj Re: Teze >.<

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum